Hizmet Sözleşmesi


KULLANIM ŞARTLARI

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  web sitesine hoş geldiniz. 

Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, sitemize üye olarak veya hizmetlerimizden yararlanma aşamasında, bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi beyan eden kutucuğu işaretleyerek kabul etmiş oluyorsunuz.

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar. 


ÜYELİK İŞLEMLERİ

 

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  web sitesinde sağlanan hizmetler için siteye üye olmanız ve kayıt sırasında kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir. 

Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, üyelik profilinize girerek ilgili bölümleri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Güncellenmemiş bilgilerden dolayı size ulaşamadığımız zaman sorumluluk size aittir. 

Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir. 

Kayıt esnasında tarafınızca belirlenen şifreniz yalnızca sizin kullanımınız içindir.

Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir.

Bu sözleşmeyi onaylanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz. 

Bu sözleşmeyi onaylayarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  personelini hemen bilgilendirmeyi de peşinen kabul ediyorsunuz. 

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır. 


GARANTİ VE FERAGAT

 

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, bu web sitesinden edinilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. 

ÖZGÜN GIDA KOZMETİK SATIŞ VE DAĞITIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişimden veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu değildir. 

BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT İÇERİK

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış içerik veya yazılımlar bulunmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait içerik ve yazılımlar için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

ÖZGÜN A.Ş ile güvenli tahsilat

Hafta İçi Her Gün 09:00 - 18:00 Arası Ücretsiz Destek

oduyo.com.tr

İş Ortaklarımız ve Müşterilerinizden Kolay ve Güvenli Tahsilat

bir Ödüyo! edin